מרכז הזמנות ארצי

חדש מקארט קוסמטיקס - Brookosome Ace

קארט קוסמטיקס משיקה תמצית אקטיבית לחידוש פעילות הגנים האחראים לנעורים, המבוססת על טכנולוגיה ייחודית בשם ACE Epi-CONJONCTYL


מדעני החברה פיתחו מוצר חדש, המסתמך על ההנחה שמקור הנעורים של העור נמצא בגנים. מטרת התמצית לחדש את פעילות הגנים האחראיים על שיקום ההגנה של העור ולהשיב לו את הלחות החיוניות הפועלת בעומק הדרמיס.

  • לראשונה: תמצית קוסמטית להחדרת רכיבי העשרה לעור לשימוש ביתי, המבוססת על קומפלקס רכיבים ייחודי שאושר עד כה, רק בטיפולי מזו תרפיה פולשניים שבוצעו ע"י רופא.
  • החידוש: תמצית סרום המבוססת על טכנולוגיית הידרו מזו תרפיה שנועדה לאפשר שגרת טיפוח איכותית וחדשנית להצערת העור ע"י החדרת החומרים הפעילים לעומק העור.

תמצית BROOKOSOME ACE מבוססת על קומפלקס טריפל ויטמינים (ויטמין A,C  ו-E ) לצד רכיבים מלחחים, חומצות אמינו, חומצה היאלורונית, תמיסת CONJONCTYLEpidermosil ו- Algesium C(שלושת האחרונים שולבו לראשונה במוצר קוסמטי) המשפרים משמעותית את יכולת החדירה של הרכיבים הפעילים לעור.

לאחר פיתוח הרכיבים הנ"ל ערכה החברה מחקר על מנת לבחון את יעילותם על מראה העור. המחקר הראשון עקב במשך 28 יום, אחר 20 נשים (בגילאי 35-55) שהיוו את הבסיס למסקנות פעילותו של Algesium C (4 אחוז בתמצית) על העור. המסקנות הראו כי בכל 6 הקטגוריות שנבדקו (מילוי קמט, אלסטיות, ברק, אחידות, רכות ולחות) חל שיפור ממוצע של 21%. המחקר השני בחן את פעילותו של ה- Epidermosil כמוליך לדרמיס. מהנתונים עולה כי בקרב 80% מהנבדקות חל שיפור של עד 30% בטשטוש מראה הקמטים העמוקים כבר בשבוע השלישי לשימוש בתמצית. המחקר האחרון בחן את יעילותו של הקוז'נקטיל. מהמבדקים עלה כי לרכיב זה יכולת יצירת פיברובלסטים ברקמת החיבור,  פעילות אנטי-אוקסידנטית, פעילות אנטי-דלקתית ומשככת כאבים הודות לשילובו יחד עם חומצה היאלורונית. המסקנה: ל- CONJONCTYL חשיבות ייחודית בשיקום המבנה הארכיטקטוני של רקמת החיבור ובכך הוא תורם למיצוק העור ומעניק שיפור משמעותי למרקם העור.

בניגוד לתכשירים קוסמטיים אחרים, פעילותו של ויטמין C בתמצית האמורה אינה מיועדת להבהרת העור. הוויטמין הנדון שולב בתמצית כקפסולה אטומה שאינה מאפשרת לו להתחמצן. רק במגע עם העור מתפרק הוויטמין ומטפל בשיקומו.

  • המשמעות: הסינרגיה בין טריפל הוויטמינים לשלושת המרכיבים הבלעדיים בתמצית,  ממקסמת את פעילות חדירת הרכיבים החיוניים לעומק העור. כמו כן, מתהדרת התמצית בטכנולוגיית מנגנון שחרור מושהה המסייעת לפעילותם האפקטיבית של הרכיבים בעור לאורך זמן.
  • התוצאה: המרצת קצב ההתחדשות של תאי העור הגברת ייצור תאי הקולגן והאלסטין ישירות לשכבת הדרמיס. טשטוש קמטים , ומתיחת עור.