מרכז הזמנות ארצי

לוח דרושים - Jobs

לוח מחפשי עבודה ומחפשי עובדים בחינם

קוסמטיק מרקט מאפשרת לגולשי האתר לפרסם מודעות דרושים למחפשי עבודה בתחום הקוסמטיקה והיופי,
וכמו-כן גם לבעלי עסקים בתחום המחפשים עובדים או מעוניינים להשכיר חדרים לקוסמטיקאיות ומקצועיות.

במקום להסתובב ולחפש משרה בתחום הקוסמטיקה והיופי ברוב אתרי חיפוש העבודה, בקוסמטיק מרקט
קיימות רק משרות הקשורות לתחום הקוסמטיקה והיופי, כך שיותר קל למצוא את מה שבאמת מחפשים.

למה כדאי לפרסם כאן?
בקוסמטיק מרקט מגוון לקוחות רחב העוסק רק בתחום הקוסמטיקה והיופי, וזה בדיוק המקום לפרסום מודעת דרושים, מודעת חיפוש עבודה או מודעת השכרת חדרים לקוסמטיקאיות ומקצועיות אשר תוצג לאנשים שבאמת מחפשים אתכם ו/או מעוניינים בכם.

הפרסום בלוח דרושים של קוסמטיק מרקט הינו חינם לחלוטין ובגלל זה הכי משתלם לפרסם כאן.

בלוח ניתן לפרסם מספר משרות אשר פונים לקהל המקצועי בתחום הקוסמטיקה והיופי: 

הצעת משרה -  כרגע סיימת את לימודייך או שלמדת והזנחת את מה שאת באמת אוהבת לעשות ובא לך להתחיל לעבוד? זה המקום לפרסם בו את מודעת חיפוש העבודה שלך. המון מעסיקים אשר מחפשים אותך קוסמטיקאית ומקצועית יקרה נמצאים כאן ורואים את מודעת הצעת המשרה שלך. כך שזה הזמן שלך למצוא את העבודה שאת באמת רוצה להתפתח בה. מציאת עובד טוב ונאמן הינה עבודה קשה, כאן באתר קוסמטיק מרקט גולשים המון אנשים אשר מחפשים אותך, ואת יכולה לקבל עוד היום את הטלפון מהמעסיק הבא שלך.
מגוון מכוני יופי, סלוני כלות, מספרות, מכוני ספא יוקרתיים כל אלה הם חלק קטן מהלקוחות שמחפשים אותך וצופים בלוח הדרושים שלנו באתר קוסמטיק מרקט.

הצעת עבודה - בעל/ת עסק שמחפש/ת עובדים בתחום הקוסמטיקה והיופי? זה המקום שבו אלפי קוסמטיקאיות ומקצועיות העוסקות בתחום היופי יוכלו למצוא אותך. באתר קוסמטיק מרקט גולשים ורשומים אלפי קוסמטיקאיות אשר מחפשות עבודה בתחום ומעוניינות לפתח ולהתפתח בעסקי הקוסמטיקה והיופי. כך שכאן תמצא/י את העובד/ת הבאה שלך. כיום תחום הקוסמטיקה והיופי הוא תחום משגשג ואלפי בנות מסיימות בכל יום את לימודיהן באחד או יותר מתחומי הקוסמטיקה והיופי. כך שאלפי בנות מחפשות את המקום בו יוכלו להתפתח ולפתח את עצמן, באתר קוסמטיק מרקט בלוח הדרושים תוכל עוד היום לקבל את הטלפון מהעובדת הבאה שלך. מה שצריך לעשות זה רק לפרסם את הצעת העבודה שלך.

השכרת חדר - בעל/ת עסק בתחום היופי ויש לך מקום פנוי? אלפי קוסמטיקאיות ומקצועיות אשר עוסקות בתחום היופי מחפשות אותך. בנות רבות אשר מסיימות את לימודיהם או שעובדות עד היום בבית ומעוניינות להתפתח מחפשות את המקום שבו יוכלו לצאת אל אוויר העולם ולהתחיל לקחת את העיניינים לידיים ולעבוד במקום שבו יוכלו להתפתח בתחום הקוסמטיקה והיופי, כך שהמקום הפנוי אצלך במספרה, מכון יופי, מכון ספא, סלון כלות ועוד.. זה בדיוק מה שהן חיפשו.
אם יש לך חדר להשכרה לקוסמטיקאית או פינה לבונת ציפורניים אצלך בעסק, זה המקום לפרסם את המודעה שלך.
אל תשכח/י שעוד תחום מתחומי הקוסמטיקה והיופי אצלך בעסק יכול להביא לך עוד לקוחות חדשים וגם לרצות את הלקוחות הקיימות שכן יש להן את כל מה שהן רוצות צריכות ואוהבות במקום אחד. אצלך בעסק.

פרסמ/י כבר עכשיו

לפרסום הצעת משרה לחצ/י כאן    לקוסמטיקאיות שמחפשות עבודה.

לפרסום הצעת עבודה לחצ/י כאן    למכוני יופי שמחפשים עובדים או מעוניינים להשכיר חדרים.


באתר קוסמטיק מרקט ניתן לפרסם גם בבאנר על גבי האתר, שירות זה הינו בתשלום אך מבטיח את מירב תשומת הלב של גולשי אתר קוסמטיק מרקט אשר מחפשים עבודה בתחום הקוסמטיקה והיופי.
ראו עמוד פרסום באתר בתפריט התחתון.
כדי לקבל הצעת פרסום אנא כתבו לנו בעמוד צור קשר ואנו נחזור אליכם עם הצעת פרסום אטרקטיבית.


חשוב לציין: פרסום באתר מכל סוג שהוא שלא באישור האתר - אסור בהחלט.
מפרסם אשר יעשה כן יעמוד לדין על פי חוק.
אנא הימנעו מאי נעימויות.

בלוח דרושים - ניתן לפרסם מודעת דרושים בלבד ו/או מודעת חיפוש עבודה
ו/או מודעת השכרת חדר לקוסמטיקאית ו/או השכרת פינה לבונת ציפורניים ו/או חנות להשכרה.

מודעה על פרסום עסק בפני עצמו אסורה בהחלט אלא אם ניתן אישור בכתב מטעם אתר קוסמטיק מרקט
החתום ע"י האתר ומנהליו.