מרכז הזמנות ארצי

שיזוף בהתזה

מכונת שיזוף בהתזה שרונ'ס

שיזוף בהתזה הינו שיטה חדשנית, נוחה, מהירה ובטוחה שפותחה בארה"ב ויובאה לישראל. שיזוף בהתזה כשמו כן הוא – טורבינה מיוחדת מתיזה על הגוף חומר מיוחד הנספג במהירות בשכבת העור החיצונית ומקנה לה צבע שזוף אחיד ונהדר. נשמע דמיוני? הבה ונראה מדוע שיזוף בהתזה בטוח לחלוטין ומהווה פתרון אידיאלי לבעיית השיזוף:

הטכניקה של שיזוף בהתזה מבוססת על חומרים טבעיים בלבד, שהמרכזי שבהם הינו סוכר תלת-פחמתי המופק מצמחים. נוספות לו תמציות צמחים אחרות, בהן האלוורה, שתכונותיהן הטובות ידועות מזמן. כל החומרים טבעיים לחלוטין ומאושרים לשימוש – גם עבור שיזוף בהתזה וגם לשימושים קוסמטיים אחרים – ע"י ה-FDA האמריקני וע"י משרד הבריאות בישראל.

התהליך של שיזוף בהתזה הוא בעצם התזה מבוקרת של התמיסה על הגוף, המתבצעת באמצעות טורבינה מיוחדת המיועדת לכך. התמיסה משפיעה על שכבת העור החיצונית בלבד, ללא שום פגיעה בשכבות הפנימיות יותר (שהן השכבות ה"נשרפות" בשיזוף רגיל). לכן, שיזוף בהתזה הוא תהליך בטוח לחלוטין ללא שום תופעות לוואי. יתר על כן, שיזוף בהתזה מייתר את הצורך בחשיפה לשמש או בשימוש במיטות שיזוף, ועל כן מונע את הנזקים הנגרמים לעור כתוצאה מחשיפתו לקרינה אולטרה-סגולה. בישראל, בה קרינת השמש חזקה, השיטה של שיזוף בהתזה יכולה פשוט להציל חיים.

שיזוף בהתזה מתבצע אך ורק ע"י עובדים שעברו הכשרה מיוחדת לכך. תודות לטורבינה המיוחדת, שיזוף בהתזה אורך שתי דקות בלבד!

צבע החום-ברונזה הנהדר המושג בתהליך שיזוף בהתזה נשאר במשך שבעה עד עשרה ימים, ובתקופה זו ניתן לבצע כל פעילות רגילה. עם זאת, חשוב מאד לזכור כי הצבע המושג בתהליך שיזוף בהתזה אינו מגן מפני קרינת השמש, ויש להשתמש במסנני קרינה בעת החשיפה לשמש. כמו כן, לאחר שיזוף בהתזה מומלץ להזין את העור בשמני גוף ו/או בקרם לחות, ולהתנגב בטפיחות קלות ולא בשפשוף.

מבצע מיוחד לקונים דרך האתר - 2 גלוני נוזל לשיזוף של 1 ליטר כל אחד.
+הדרכה אישית על המכשיר ועל שיטות ההתזה.

 צפה בעוד מוצרים של שיזוף בהתזה
למחיר למוצר התחברי לאתר, או הירשמי חינם